Lütfen tarayıcınızın javascript'ini etkinleştirin.

Ne Yaptı?

KEYM Kentsel Yenileme Merkezi Kuruldu
KEYM Kentsel Yenileme Merkezi Kuruldu
January 2012

Sarıgöl - Yenidoğan Mahalleleri Kentsel Yenileme Projesi Sözleşmesi imzalandı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi`ne ait, GOPAŞ firması ile ilk Kentsel Yenileme Danışmanlık Sözleşmesi imzalandı.

2012 January 20

Hacıhüsrev Kentsel Yenileme Projesi sözleşmesi imzalandı

Hacıhürsev Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi için Polat Holding`e bağlı Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ile Danışmanlık Sözleşmemiz imzalandı.

2012 February 24

Sarıgöl Kentsel Yenileme Ofisi Açıldı

Gopaş ile imzaladığımız Sarıgöl - Yenidoğan Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, hak sahipleri ile görüşme ve uzlaşmaların yürütüleceği Kentsel Yenileme Ofisi hizmete açıldı.

2012 June 18

Sarıgöl Mahallesi`nde ilk imzalar atıldı

Sarıgöl Yenidoğan Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında, Hak sahipliği tespitleri ve Matematiksel ve Finansal Model belirleme çalışmaları tamamlandıktan sonra uzlaşma görüşmelerine başlandı ve ilk imzalar atıldı.

2012 September 28

Sarıgöl Yıkım Töreni Gerçekleştirildi

4.5 ay gibi kısa bir sürede, %99 uzlaşma sağlanan Sarıgöl Yenidoğan Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi `nin yıkım töreni gerçekleştirildi.

2013 April 6

Esenler Havaalanı Mahallesine ilişkin planlar onaylandı

Esenler, Havaalanı Mahallesine ilişkin imar planlarına yapılan itirazlar sonucunda tadilen hazırladığımız 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planları onaylandı.

2013 June 11

Sarıgöl Yenidoğan Mahalleleri İmar Planları Onaylandı.

Sarıgöl ve Yenidoğan Mahalleleri Gecekondu Önleme Bölgesi 1/5000 ölçekli revizyon nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planları Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca onaylanarak askıya çıktı.

2013 August 13

Esenler, Havaalanı Kentsel Tasarım Projesi Onaylandı

Esenler, Havaalanı Kentsel Tasarım imar planları doğrultusunda hazırlamış olduğumuz Kentsel Tasarım Projesi Onaylandı.

2014 February 18

Sarıgöl ve Yenidoğan Mahalleleri Kentsel Tasarım Projesi Onaylandı

21.03.2014 tarih ve 4677 sayılı Makam Oluru ile Riskli Alan İlan Edilen Sarıgöl ve Yenidoğan Mahalleleri’ne ilişkin Kentsel Tasarım Projesi 24.06.2014 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca onaylandı.

2014 June 24

Hacıhüsrev (İstiklal Mahallesi) İmar Planları onaylandı

Hacıhüsrev mahallesi olarak bilinen İstiklal Mahallesinin bir kısmını kapsayan alana ilişkin hazırlamış olduğumuz İmar Planları onaylandı.

2014 July 8

Çırçır Kentsel Dönüşüm Projesi için sözleşme imzalandı.


Eyüp ilçesi Çırçır Mahallesi ve Yakın Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında İBB Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı ile sözleşme imzalandı.

2015 November 4

Elazığ Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi Projesine Başladık

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilen Elazığ Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi Sözleşmesini imzalandı.

2016 January 15

Esenler Havaalanı Projesinde Anahtar Teslimleri Yapıldı

Esenler Havaalanı Mh. Kentsel Dönüşüm Projemizin İlk Anahtarları Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla 30 Mayıs’ta Teslim Edildi.

2016 June 1

Gebze Mülkiyet Odaklı Kentsel Yenileme Projesine başladık

Hürriyet ve Yavuz Selim Mahallelerinin bir kısmını kapsayan alanda yer alan taşınmazların tespiti, CBS ortamına aktarılması ve mülkiyet sorunlarının çözülmesine yönelik Kentsel Yenileme Projesi başladı.

2016 August 15

Cizre Kentsel Dönüşüm Projesine başladık


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilen Cizre Riskli Alanına yönelik Kentsel Dönüşüm Sözleşmesini imzalandı.

2016 August 26

Çırçır Kentsel Dönüşüm Projesi teslim edildi.


Eyüp ilçesi Çırçır Mahallesi ve Yakın Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi hazırlanarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi`ne teslim edildi.

2016 December 11

Elazığ Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi Projesi Teslim Edildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilen Elazığ Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi teslim edildi.

2016 December 30

Zeytinburnu nakliyeciler sitesi riskli alan ilan edildi.

Zeytinburnu ilçesi, Nakliyeciler Sitesi (Ambalar) 6306 sayılı yasa kapsamında Riskli alan ilan edildi.

2017 February 10

Cizre 1A Bölgesi Uygulama Projeleri Teslimleri yapıldı.

Cizre 1A bölgesine yönelik Kentsel Tasarım, Mimari ve Uygulama Projeleri ile Görselleştirme işleri tamamlanarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı`na teslim edildi.

2017 February 17

Yarımburgaz Projesi saha tespitleri başladı

Küçükçekmece ilçesi, Yarımburgaz Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ve yaklaşık 180 Hektar alan ve içerisindeki taşınmazlarda hak sahipliğine altlık teşkil edecek arazi tespiti yapılmasına ilişkin proje başladı.

2017 June 15

Gebze Hürriyet ve Yavuz Selim Projesi Tamamlandı

Hürriyet ve Yavuz Selim Mahallelerinin bir kısmını kapsayan alanda yer alan taşınmazların tespiti, mülkiyet sorunlarının çözülmesine yönelik matematiksel modeller ile İmar Planı ve Kentsel Tasarım Taslakları teslim edildi.

2017 July 10

Taşkent Kentsel Yenileme Projesine Başladık

Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te, Samarkand Darboza bölgesinde yaklaşık 500 Ha alanda Kentsel Tasarım Projemiz başlamıştır.

2018 May 25

Denizli Yenileniyor

Denizli'nin uzun yıllardır çözümsüz kalmış ve görüntüsüyle kente yakışmadığı sıklıkla beyan edilmiş "Üçgen Çarşı" ve "Tabakhaneler Bölgesi"nin yenilenmesi için çalışmalara başlandı...

2018 June 1

Alanya Cumhuriyet Mahallesi Kentsel Yenileme Projesine Başladık

Antalya ili, Alanya ilçesinin kent merkezinde, Büyük Akdeniz sanayi sitesini de içine alan "Alanya Cumhuriyet Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi"ne başladık...

2018 July 2

Erzurum - Narman Projesi Saha Tespitlerine Başladık

Erzurum ili, Narman ilçesi sınırları içerisinde yer alan ve yaklaşık 11 Hektar alan için halihazır harita üretimi, imar planına esas jeolojik etüt çalışması, hak sahipliği tespiti, mevcut durum analizleri ve matematiksel model çalışmalarına başlanılmıştır.

2019 November 1

Samsun - İlkadım Projesi Saha Tespitlerine Başladık

Samsun ili, İlkadım ilçesi sınırları içerisinde yer alan ve yaklaşık 76 Hektar alan için hak sahipliği tespiti çalışmalarına başlanılmıştır.

2019 November 2

Elazığ Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Yenileme Projesine Başladık

Elazığ ili, Merkez ilçesinin batı kısımlarında , Abdullahpaşa mahallesi sınırları içerisinde kalan malatya yoluna cephe bölgede "Elazığ Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi"ne başladık...

2020 February 1

Şişli - Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesine Başladık

İstanbul ili, Şişli ilçesi için Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi çalışmalarına başlanılmıştır.

2020 October 1

Elazığ Abdullahpaşa Mahallesi Hak Sahipleri ile Sözleşme İmzalamaya Başladık

Elazığ ili, Merkez ilçesi, Abdullahpaşa mahallesinde yer alan İrtibat Ofisimizde Hak Sahipleri ile sözleşme imzalanmaya başlamıştır.

2021 January 1